banner6.jpg
banner5.jpg
banner4.jpg
banner3.jpg
banner1.jpg
banner2.jpg

מה חדש ?

להכיר את הצופן האקולוגי הטמון במקורות שלנו

על הדבש ועל העוקץ

עד כמה חיינו תלויים בדבורה אחת קטנה ?

הסוד של המגוון

למה כל כך חשוב שתהיה רבגוניות ? כיצד היא מייצרת שפע? היכן ניתן לראות זאת בטבע בקלות ? ואיך זה יכול להבטיח לנו להיות ברי קיימא?

תורת היחסים

סדנת דייטבע , מזמינה אתכם לצאת אל הטבע כדי ללמוד כלים לבניית קשר בינאישי לטווח ארוך ולהפוך את תהליך של ה"יציאות לדייטים" לתהליך משמעותי ומצמיח

קצת על עצמי


איך הגעתי לעיסוק הזה ??
 

בהיותי בכיתה י' יצאנו לטיול בדרום הארץ באזור ביה"ס שדה חצבה, הטיול נמשך 4 ימים  ולמדריכה קראו יעל.  אני זוכרת שהלכתי אחריה כמכושפת. היה לה מידע עצום על הטבע הסובב ועל כל שאלה שהתעוררה אצלנו היו לה תשובות, ובעיקר סיפורי אגדות. פעם ראשונה שפגשתי למידה משמעותית, חוויתית ושונה ממה שהכרתי עד כה והאמת ...לא יכולתי לחדול. כל דקה נוצלה אצלי לשאלה, להקשבה, להתבוננות. המדריכה יעל עמדה לשירותינו עד לשלב הפרידה ואני פשוט הייתי נפעמת ממנה ובעיקר מהעיסוק שלה. בסוף הטיול ניגשתי לשאול על התחום שבו היא עוסקת וכיצד ניתן להגיע אליו. תשובתה הייתה שהיא מדריכה בבית ספר שדה כחלק מהשירות הצבאי. באותו יום גמלה בי ההחלטה שזה מה שאני הולכת לעשות מייד בתום לימודי בביה"ס התיכון. 

 

 

ואכן זכיתי והצלחתי להתקבל לשירות צבאי לבית ספר שדה.

 

באחד משבועות הקורס התבקשנו ללמוד בספריה לבד חומר חדש בתחומי ידע שונים ומגוונים ולהגיש בסוף השבוע כמידע מקורי ולהכין הדרכה פרי יצירתנו. זה השלב שבו גיליתי את קסם הלמידה העצמית. למדתי לבטא את עצמי באמצעות כלים חדשים שלא ידעתי על קיומם. גיליתי שאין גבולות למידע שניתן להשיג. למדתי למיין חומר ולהופכו רלוונטי וזמין עבור הדרכה. פגשתי במרצים מדהימים שבזמן קצר סיפקו מידע נדיר שקשה למצוא בספרים. הצלחתי לזהות הדרכה המתבססת על  פרי יצירה מקורית המשולבת בידע עצום והתנסות אישית. מאז שסיימתי את לימודיי בביה"ס אני משתדלת לעסוק וללמד למידה משמעותית חוויתית.

שם:
טלפון:
דוא"ל: